Travel-Partner.pl - WYBIERZ SWOJ CZAS NA WAKACJE
WYCIECZKI SZKOLNE WYJAZDY FIRMOWE WCZASY Z NIEMIEC REJSY WYCIECZKOWE BILETY PROMOWE BILETY AUTOKAROWE

WYBIERZ SWOJ CZAS NA WAKACJE

FIRST MINUTE kontra LAST MINUTE

Często planując urlop stajemy przed dylematem czy zarezerwować wyjazd wcześniej, czy może jeszcze trochę poczekać, czy też zagrać vabank i kupić w tzw. ofercie Last Minute. Zmieniający się rynek usług turystycznych powoduje, że coraz atrakcyjniejsza staje się oferta First Minute. Podpowiadamy kto skorzysta decydując się na wcześniejszy zakup.

Dla kogo First Minute? dla Rodzin z dziećmi; dla osób które mają wybrane wymarzone miejsce na urlop; dla osób dysponujących ograniczonym czasem na urlop; dla osób lubiących promocje i rabaty; dla większej grupy osób wspólnie podróżujących

Dla kogo Last Minute? dla osób gotowych na wyjazd w nieznane; dla osób elastycznych czasowo, które mogą polecieć na urlop o dowolnej porze i z dowolnego lotniska; dla osób które mogą zmienić daty urlopu; dla osób ze stalowymi nerwami

 

Obserwując obecną sytuację w biurach podróży śmiało można powiedzieć, że zdecydowanie lepiej zarezerwować wczasy w ofercie First Minute – bardzo często z nawet rocznym wyprzedzeniem. Posiadając umowę w ręku, trzeba co prawda długo czekać na wyjazd, ale za to ma się gwarancję wypoczynku w wybranym przez siebie hotelu, miejscu i terminie.

 

First Minute – nie zdajemy się na przypadek

Rezerwując wczasy wcześniej mamy duży wybór hoteli, lotnisk wylotowych oraz programów zwiedzania. Niestety przy chęci wyjazdu na Last Minute może nas spotkać sytuacja, ze nie ma wystarczającej ilości miejsc w samolocie na wybrany termin czy kierunek. Wcześniejsze rezerwacje dają również możliwość wyboru długości pobytu – 4,7,10,12 lub 14 dni. W sezonie będą loty ze Szczecina m.in.: do Chorwacji, Czarnogóry, na Korfu i Kretę. Miejsca te sprzedają się bardzo szybko i dla osób czekających na Last Minute może się okazać że miejsc w samolocie ze Szczecina już nie będzie.

First Minute – najniższe ceny

Jest już coraz więcej klientów, którzy przekonali się że tak niskiej ceny jak w First Minute nie otrzymają nawet gdyby były wolne miejsca na dwa dni przed wyjazdem. Niestety sytuacja kiedy na witrynach okiennych widniały wyjazdy na 700, czy 900 zł na Last Minute minęły bezpowrotnie. Obecnie na witrynach biur podróży ceny ofert Last Minute bardzo rzadko schodzą poniżej 2000 zł, a ich wybór jest bardzo ograniczony.

Rezerwując oferty First Minute otrzymujemy 40% rabatu od cen katalogowych. W tym sezonie jeden z największych touroperatorów wprowadził również dodatkowe 20% rabatu dla drugiej osoby i aż 80% rabatu dla dzieci. Dając tak duże zniżki, ciężko później zarezerwować wczasy w tak korzystnej cenie.

First Minute – nasz urlop jest dobrze zabezpieczony

Przy wczesnej rezerwacji otrzymujemy pakiet gwarancji w gratisie. Nic nie musimy płacić, a otrzymujemy możliwość zmiany terminu, hotelu czy kierunku wyjazdu (gdy jednak będziemy chcieli coś innego). Organizator gwarantuje nam też najniższą cenę i niezmienną cenę. Przed nieszczęśliwym wypadkiem, zachorowaniem, czy nieplanowanym zdarzeniem losowym chroni nas ubezpieczenie od rezygnacji.

First Minute – dodatkowe plusy

Zaliczka, którą musimy zapłacić żeby mieć zagwarantowane wymarzone czasy to tylko 15% - resztę zapłacimy dopiero na miesiąc przed wyjazdem

Przy wcześniejszej rezerwacji możemy też samemu wybrać swoje ulubione miejsca w samolocie

 

Już trwa sprzedaż oferty LATO 2017 (wyjazdy od kwietnia do końca października 2017) z największymi rabatami i pakietem gwarancji gratis. Zachęcamy do przekonania się że naprawdę warto wcześniej wybrać sobie urlop. Dołącz do coraz większej liczby klientów korzystających z First Minute i sam zadecyduj gdzie i kiedy pojedziesz zamiast zdawać się na los.

Zapraszamy do Biura Aktywnej Turystyki PARTNER w Pasażu Żeglarska przy ul. Boh.Września 83/13.