WYJAZDY INDYWIDUALNE

Zapraszamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z pracownikami w naszej świnoujskiej siedzibie w Pasażu "ŻEGLARSKA" lub telefonicznie pod numerem 794 930 120.

 

Od ponad 20 lat dla Klientów, którzy nam zaufali wyszukujemy najlepsze oferty na całym świecie. Z mnogości i różnorodności dostępnych programów wyszukujemy i prezentujemy te, które są najbardziej dopasowane. Proponujemy ciekawe wakacje zarówno tym lubiącym wypoczynek w pojedynkę jak i parom, całym rodzinom, a nawet większym grupom przyjaciół i znajomych. Osobom ciekawym świata przedstawiamy bogatą ofertę wycieczek objazdowych, na które można się wybrać samolotem, autokarem lub promem. Dla lubiących naprawdę sporo się przemieszczać znajdziemy wyprawy, na których wykorzystywane są wszystkie wymienione środki transportu po kolei. Rodzicom dzieci i młodzieży proponujemy szeroki wybór kolonii i obozów w kraju i za granicą.

 

Otrzymując zlecenie pracujemy nad nim kompleksowo, poświęcając najpierw czas na wyszukanie wszystkich możliwości, następnie porównujemy mocne i słabe strony różnych wariantów, aby ostatecznie dopasować je do wymagań Klienta. Z sezonu na sezon jesteśmy coraz bardziej doświadczeni, głównie dzięki naszym Klientom, których setki opinii zgromadziliśmy przez dziesiątki lat. W dynamicznie zmieniającej się sytuacji codziennie aktualizujemy naszą wiedzę o stanie krajowych przepisów oraz o wymaganiach i sytuacjach w różnych krajach i obiektach.

 

Zapraszamy do kontaktu i podzielenia się życzeniami na WAKACJE WASZYCH MARZEŃ:

PASAŻ ŻEGLARSKA
ul. Bohaterów Września 83/13
72-600 Świnoujście

tel. 794 930 120
e-mail: biuro@travel-partner.pl

 

Bezpieczne i niezapomniane podróże z BAT PARTNER

  • Super Last Minute
  • First Minute z najlepszymi cenami
  • sprawdzone hotele
  • oferty tylko renomowanych touroperatorów
  • oryginalne programy zwiedzania
  • duży wybór ubezpieczeń wyjazdów