Wyloty z Niemiec

Możliwość skorzystania z ofert zagranicznych operatorów, latających ze wszystkich lotnisk niemieckich polecamy przede wszystkim Klientom posługującym się językiem niemieckim w stopniu co najmniej komunikatywnym. Należy pamiętać, że pomocni, lokalni rezydenci zagranicznych touroperatorów nie zawsze mówią płynnie w j. angielskim. Dodatkowo przy wyborze oferty zagranicznego touroperatora niezbędne jest zawarcie dodatkowej umowy ubezpieczenia.

 

Zapraszamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z pracownikami w naszej świnoujskiej siedzibie w Pasażu "ŻEGLARSKA" lub telefonicznie pod numerem 794 930 120. Od ponad 20 lat dla Klientów, którzy nam zaufali wyszukujemy najlepsze oferty na całym świecie. Z mnogości i różnorodności dostępnych programów wyszukujemy i prezentujemy te, które są najbardziej dopasowane. Proponujemy ciekawe wakacje zarówno tym lubiącym wypoczynek w pojedynkę jak i parom, całym rodzinom, a nawet większym grupom przyjaciół i znajomych.

 

Otrzymując zlecenie pracujemy nad nim kompleksowo, poświęcając najpierw czas na wyszukanie wszystkich możliwości, następnie porównujemy mocne i słabe strony różnych wariantów, aby ostatecznie dopasować je do wymagań Klienta. Z sezonu na sezon jesteśmy coraz bardziej doświadczeni, głównie dzięki naszym Klientom, których setki opinii zgromadziliśmy przez dziesiątki lat. W dynamicznie zmieniającej się sytuacji codziennie aktualizujemy naszą wiedzę o stanie krajowych przepisów oraz o wymaganiach i sytuacjach w różnych krajach i obiektach.

 

Zapraszamy do kontaktu i podzielenia się życzeniami na WAKACJE WASZYCH MARZEŃ

PASAŻ ŻEGLARSKA

72-600 Świnoujście

e-mail: biuro@travel-partner.pl

 

Bezpieczne i niezapomniane podróże z BAT PARTNER

  • atrakcyjne ceny
  • sprawdzone hotele
  • duża elastyczność w tworzeniu oferty
  • oferty tylko renomowanych touroperatorów
  • duży wybór ubezpieczeń wyjazdów